“najlepsze przygotowanie
do egzaminów”

“genialne podejście
do nauki!”

“w końcu rozumiem
o co chodzi w czasach”

Zdaj maturę z angielskiego na luzie dzięki sprawdzonym i prostym strategiom

Pomagamy maturzystom szybko przygotować się do egzaminu, żeby mogli poprawić swój wynik nawet o ponad 20%

Jeżeli chcesz przygotować się do matury z angielskiego w około 6 godzin, zapisz się na video szkolenie.

Zapisuję się

Jeżeli po szkoleniu stwierdzisz, że materiał nie był dla Ciebie wartościowy, napisz do nas w ciągu 24 godzin a zwrócimy 100% ceny.

 • Zdajesz maturę z angielskiego w 2021?
 • Boisz się, czy dasz sobie radę, żeby zdać?
 • Chcesz osiągnąć jak najlepszy wynik?
 • Masz poczucie, że nauka zdalna nie przygotowała Cię do matury?

Od ponad roku musisz uczyć się zdalnie i każdy widzi, że ta forma nauki w większości przypadków delikatnie mówiąc jest nieskuteczna. Okazuje się, że czasami nawet najlepsi nauczyciele mają dość i widać w jakości zajęć.

Próbujesz się przygotować do matury ale perspektywa majowych egzaminów Cię przeraża.

Chwytasz się różnych form nauki a i tak masz poczucie, że matura w tym roku to będzie porażka.
Temu wszystkiemu towarzyszy ogromny stres.

Niby od lat uczysz się angielskiego ale co z tego skoro egzaminy próbne nie wypadają tak dobrze, jak powinny.

Temu wszystkiemu towarzyszy ogromny stres.

Nauczyciele z różnych przedmiotów zasypują Cię materiałem do ogarnięcia i jest tego, tak dużo, że nie wiesz w co ręce włożyć. Zarywasz noce, próbujesz to wszystko ogarnąć i wciąż masz wrażenie, że nie dasz rady się porządnie przygotować do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu.

A gdybym Ci powiedział, że możesz zdać maturę z angielskiego na luzie i bez stresu?

Nazywam się Jacek Obolewicz i jestem współzałożycielem szkoły językowej “Angielski dla każdego” oraz profilu na Instagramie, gdzie uczy się z nami angielskiego ponad 50 tysięcy osób. Wcześniej przez lata uczyłem angielskiego w szkołach publicznych i pomogłem wielu uczniom uzyskać dobre wyniki na maturze z angielskiego.

Jeżeli chcesz: 

 • Nie stresować się przygotowaniem do matury z angielskiego i na luzie pójść na egzamin bez trzęsących się rąk, skurczów żołądka i nieprzespanych nocy
 • Nauczyć się najważniejszych strategii egzaminacyjnych, o których Twój anglista najprawdopodobniej Ci nie powiedział
 • Poprawić swój wynik egzaminu maturalnego bez konieczności dodatkowego przyswajania ogromnych partii materiału

…przeczytaj ten tekst do końca i przekonaj się, jak można na luzie przygotować się do matury z angielskiego.

Kiedy uczyłem w jednej ze szkół średnich na jednej przerwie wszedłem do pokoju językowców i okazało się, że byłem głównym tematem rozmowy przez całą przerwę. Jak tylko się pojawiłem usłyszałem: “Jacek, jak Ty mogłeś im to powiedzieć?” Kompletnie nie miałem pojęcia o co chodzi więc spytałem, co takiego komu powiedziałem.

Okazało się, że jedna z grup, które przygotowywałem do matury mnie sprzedała powtarzając, że im powiedziałem, że matura z angielskiego jest prosta. Inni angliści byli oburzeni. “Ale przecież wiecie, że tak jest – matura z angielskiego jest prosta”. W odpowiedzi usłyszałem, że nie mogę taka mówić.

Kompletnie nie zrozumiałem w czym problem skoro wszyscy inni się z tym zgadzali. Jedna z koleżanek powiedziała, że przecież “uczniowie muszą się bać matury bo inaczej nie będą się uczyć”.

Powiedziałem im, że nie mam zamiaru straszyć moich uczniów maturą po to, żeby się uczyli bo są przecież lepsze sposoby na to, żeby efektywnie przekazywać wiedzę. Spytałem, czy ich uczniowie się uczą? Wszyscy w pokoju stwierdzili, że nie. To po co straszyć maturzystów?

Wszyscy wiedzą, że maturą z angielskiego to nie jest fizyką jądrowa, ale pomimo tego próbują to wcisnąć uczniom licząc na to, że zaczną się uczyć. Co za bzdura! Pewnie myślisz sobie, że “no właśnie, to nie może być takie trudne”. Zgadza się – bo nie jest.

Wiedziałem, że nie mamy już czasu na to, żeby ogarnąć całą gramatykę i słownictwo więc skupiliśmy się na tym,

 • o co chodzi w zadaniach
 • jak są skonstruowane
 • jak najprościej wpaść na dobrą odpowiedź
 • jak unikać prostych błędów
 • jak uzyskać możliwie dużo punktów, nawet jeśli nie rozumiem wszystkiego w zadaniu

Kiedy przyszły wyniki egzaminu okazało się, że moja grupa zdała lepiej, niż grupa mocniejsza. Uczniowie nie mogli się nacieszyć. Byli z siebie dumni. Wiedzieli, że nie są wcale gorsi i też mogą osiągać dobre wyniki na egzaminie. To, co było potrzebne to nauczenie się jak podchodzić do zadań nawet jeżeli nie jestem orłem z angielskiego.

Jeżeli chcesz na luzie zdać maturę z angielskiego musisz wiedzieć, jak ona jest przygotowana.

Dobra, nie czarujmy się. Trzeba trochę kumać angielski, żeby spokojnie zdać maturę. Ale przecież uczysz się angielskiego od lat. Może nie jesteś wymiataczem, ale trochę słownictwa znasz, gramatykę od podstawówki masz tę samą i ciągle ją powtarzasz w szkolę.

Brakuje Ci jednak najważniejszej rzeczy – sprawdzonych strategii! Musisz rozumieć jak zadania są ułożone, w jaki sposób do nich podejść, co one faktycznie sprawdzają. Kiedy to ogarniesz okaże się, że matura z angielskiego serio jest prosta.

Jak dokładnie będzie wyglądał kurs?

Kurs składa się z czterech modułów, w których na żywo będziemy omawiać rodzaje zadań i to, w jaki sposób do nich podejść, żeby uzyskać jak najwięcej punktów. Łącznie, będzie to ponad 6 godzin konkretnej nauki.

Moduł 1 – Słuchanie

 • Jak są układane polecenia do zadań na maturze
 • Na co musisz zwrócić uwagę, żeby wybrać dobrą odpowiedź
 • Jak uczyć się słuchania po angielsku

Moduł 2 – Czytanie

 • Jak rozwiązywać zadania z czytania
 •  Na jakie słowa musisz szczególnie zwrócić uwagę
 • Co jeżeli nie będziesz rozumiał jakiegoś słowa

Moduł 3 – Środki językowe

 • Jaka gramatyka jest najważniejsza
 • Co jeżeli nie wiesz, jaką wybrać odpowiedź

Moduł 4 – Pisanie

 • Od czego zacząć pisanie na maturze
 • Jakie wyrażenia pomogą Ci uzyskać więcej punktów
 • Co zrobić, że w prosty sposób mieć minimalną ilość słów

Do tego dostaniesz ode mnie bonus

Żeby możliwie szybko i bezboleśnie powtórzyć sobie sporą część gramatyki z angielskiego dostaniesz dostęp do kursu “Najważniejsze czasy w języku angielskim w 4 dni”, gdzie wytłumaczę Ci czasy tak prosto, że będziesz w szoku, że są takie łatwe. Sam ten kurs kosztuje normalnie 49 złotych, a Ty otrzymasz go całkowicie za darmo. W tym kursie skupiamy się na najpotrzebniejszych czasach. Po tej serii webinarów wiele osób mówiła, że udało im się w końcu zrozumieć to, czego nie potrafili zrozumieć przez całą naukę w szkole.

Dostęp do materiałów po kursie

Wszystkie nasze spotkania odbędą się na żywo i po zakończeniu otrzymasz dostęp do nagrań więc każdy będzie miał możliwość wrócić do materiałów, obejrzeć je ponownie i jeszcze lepiej się przygotować do matury z języka angielskiego.

Gwarancja zadowolenia

Jeżeli po całym kursie będziesz mieć poczucie, że nie było to warte swojej ceny napisz do mnie wiadomość w ciągu 24 godzin po ostatnim module a otrzymasz 100% zwrotu ceny.

Dlaczego w ogóle to organizuję?

Wiem, że dla większości maturzystów perspektywa egzaminów to niemały stres. Często wynika to z tego, że widzimy tylko ogrom materiału, którego powinniśmy byli się nauczyć przez ostatnie lata i teraz nie wiemy, czy dobrze to ogarnęliśmy. Do tego fakt, że w parę dni trzeba się zmierzyć z egzaminami z kilku przedmiotów wcale nie pomaga, bo ciężko ocenić, z czego już się przygotowaliśmy.

Teraz już za późno na to, żeby próbować się uczyć wszystkiego. To jednak co możesz zrobić, to nauczyć się tego, jak do egzaminu podjeść mądrze. Podczas webinarów zobaczysz, jak przygotowywane są zadania, na co zwracać uwagę, jak poradzić sobie w sytuacji, kiedy nie bardzo wiesz, jaką odpowiedź wybrać. Rozumiejąc strategie możesz iść na egzamin z dobrym i luźnym nastawieniem a to pomoże Ci lepiej poradzić sobie z zadaniami.

Poznaj korzyści z uczestnictwa w webinarach:

Forma online da Ci swobodę nauki

Dostaniesz dostęp do nagrań

Będziesz mógł zadawać pytania

Połączysz się na komputerze, tablecie, smartphone

Otrzymasz dostęp do platformy do nauki online

Możesz wracać do materiałów kiedy chcesz

Otrzymasz dostęp do dodatkowego kursu za darmo

Masz gwarancję satysfakcji

Jak wyglądają webinary
„Zdaj maturę z angielskiego na luzie”?

 • Seria webinarów „Zdaj maturę z angielskiego na luzie” to 4 spotkania podczas których omówimy praktyczne strategie egzaminacyjne, które pomogą Ci poprawić Twój wynik
 • Każde spotkanie będzie trwało około 90 minut i dodatkowo na koniec będzie czas na komentarze i pytania
 • Przed rozpoczęciem webinaru otrzymasz link do logowania
 • Jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w webinarze wciąż otrzymasz dostęp do nagrania

Kiedy odbędą się webinary

1314, 15 i 16 kwietnia 2021
w godz. 20.30 – 22:00
(od wtorku do piątku)

Zapisz się na webinary

Co o nas mówią?

Już udało mi się trochę osób porządnie przygotować do matury i mówią, że było dobrze a wyniki to potwierdzają.

“Angielski z Jackiem to jeden z nielicznych przedmiotów, którego nauka była bardzo interesująca i sprawiała przyjemność. Moi inni „nauczyciele” nie do końca potrafili przekazywać swoją wiedzę i jedyne przygotowanie do egzaminu jakie pomogło mi dobrze zdać to strategie z lekcji z Jackiem
-Michał Skwierawski

“Mogę śmiało powiedzieć, że Pan Jacek jest nauczycielem, który przygotował mnie najlepiej do różnego typu egzaminów czy to FCE, czy matury i jest moim ulubionym nauczycielem ?
– Wiktoria Kama

“Dzięki zajęciom z Jackiem, pomimo obaw, w kilka miesięcy zostałam przygotowana wzorowo do matury! ?? Pisemną maturę zaliczyłam na ponad 90%, ustną na 100%. Zajęcia były przygotowane na poziomie oraz na tyle kreatywnie, że po całym dniu zajęć w ogóle nie odczułam jak zleciał czas.”
– Malwina Truszczyńska

“Moim zdaniem największym plusem u Jacka jest genialne podejście w nauczaniu. Dzięki temu łatwo i przyjemnie uczyło mi się nawet najcięższych zagadnień, a maturę pisemną zdałem na 90%, natomiast ustną na 100%. Zdecydowanie polecam! ?
– Kryspin Gończ

Ile to kosztuje?

 • Jeden webinar będzie trwał około 90 minut, co znaczy, że jedna godzina lekcyjna nauki to około 10 złotych
 • Otrzymasz dostęp do nagrań, do których będziesz mógł wracać kiedy tylko będziesz chciał powtórzyć materiał
 • Inwestycja w serię czterech webinarów to 159 zł  79 zł
 • Inwestycja w webinary to koszt 1-2 godzin korepetycji, a efekt bezcenny
 • Liczba miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona więc kto pierwszy ten lepszy

Zapisz się na webinary

Kliknij przycisk, dokończ rejestrację i spotkajmy się na webinarach, dzięki którym zdasz maturę z angielskiego na luzie!

Zapisz się na webinary

Kiedy odbędą się webinary

1314, 15 i 16 kwietnia 2021
w godz. 20.30 – 22:00
(od wtorku do piątku)